Katalog procesów biznesowych

A może skorzystać z gotowca?

To pytanie mogła zadawać sobie nie tylko część tegorocznych maturzystów. W wypadku matury nie popieramy takiego podejścia, ale w firmie? Zadaliśmy sobie to samo pytanie również w Sellions. Efektem jest katalog procesów biznesowych z gotowymi do uruchomienia szablonami.

Co jest w tym wyjątkowego?

W Sellions wierzymy w tzw. Citizen Development, czyli tworzenie aplikacji przez każdego, kto ma taką potrzebę, a niekoniecznie posiada wiedzę techniczną. Rozwiązania no-code, takie jak Sellions, realizują tę wizję. Dzięki naszemu oprogramowaniu do automatyzacji worfklow, każdy jest w stanie uruchomić procesy biznesowe, dopasowane do potrzeb jego firmy. W tym celu wystarczy połączyć dostępne w Sellions komponenty w spersonalizowane procesy. Katalog procesów jeszcze to ułatwia. Przygotowanie procesu nie wymaga rozrysowania go od zera – wystarczy wybrać jeden z szablonów i dopasować go do potrzeb. Oznacza to niższe koszty IT, szybsze wdrożenie i większą elastyczność biznesu.

Więcej na temat Citizen Development możesz przeczytać tutaj.

W czym pomogą przygotowane procesy?

Wyeliminowanie powtarzalnej pracy ręcznej, lepsza kontrola nad wydatkami, czy przyspieszenie współpracy między działami w firmie to tylko kilka przykładów korzyści.

Korzyści te są widoczne szczególnie w procesach, które są:

  • drogie w utrzymaniu – ze względu na dużą ilość pracy ręcznej,
  • trudne do kontrolowania – przez brak jednego miejsca z informacją o ich statusach,
  • długie – przez to że wymagają współpracy kilku działów.

Jak skorzystać z gotowych szablonów?

Wystarczy wejść na Sellions.com/procesy-biznesowe/, wybrać interesującą kategorię procesów (HR, obsługa klienta, sprzedaż, finanse,...) i wypełnić formularz zgłoszeniowy przy wybranych procesach. W ciągu kilku godzin skontaktujemy się, aby ustalić szczegóły procesów i udostępnić je do testowania.

Czy szablony można dopasować do potrzeb?

Tak. Daj nam znać, jakie zmiany są potrzebne, a wprowadzimy je dla Ciebie na etapie testowania aplikacji. Po krótkim szkoleniu otrzymasz również możliwość samodzielnego zarządzania procesami.

Nie widzisz potrzebnych procesów w katalogu?

Prześlij nam sugestię, o jakie procesy chodzi, a dodamy je do katalogu!

Przejdź do katalogu procesów i skorzystaj z gotowych szablonów

Katalog procesów

Podobne artykuły

Automatyzacja procesów
Katalog procesów biznesowych

A może skorzystać z gotowca? To pytanie mogła zadawać sobie nie tylko część tegorocznych maturzystów. W wypadku matury nie popieramy takiego podejścia, ale w firmie? Zadaliśmy sobie to samo pytanie również w Sellions. Efektem jest katalog procesów biznesowych z gotowymi […]

Automatyzacja procesów
Przewodnik dla firm: Jak zaprojektować procesy i obiegi dokumentów, by działały bez zarzutu

W dzisiejszych czasach, w których tempo pracy jest coraz większe, a wymogi stawiane przez klientów i kontrahentów są coraz wyższe, poprawne tworzenie procesów i obiegów dokumentów staje się niezwykle ważne. Właściwie zaprojektowane procesy pozwalają na efektywniejsze zarządzanie czasem oraz zasobami, […]

Automatyzacja procesów
Automatyzacja procesów w firmie – jakie przynosi korzyści?

Automatyzacja procesów i cyfrowy obieg dokumentów to nie tylko sposoby na zwiększenie efektywności i oszczędność czasu, ale także narzędzia, które pomagają w poprawie jakości pracy w firmie. W tym artykule opowiemy o tym, jak automatyzacja procesów i cyfrowy obieg dokumentów […]

>