sellionslogo

O firmie

Automatyzujemy zarządzanie procesem leadowym

Usługi kierujemy przede wszystkim do zespołów sprzedaży w firmach z branż tj. FMCG, telekomunikacja, farmacja oraz ubezpieczenia.

Jesteśmy ponad 40-osobowym zespołem specjalistów. Każdego dnia dbamy o efektywną automatyzację sprzedaży naszych klientów.

Automatyzujemy zarządzanie procesem leadowym, optymalizujemy lejek zakupowy wg reguł klienta, zapewniamy wsparcie w czasie wizyt sprzedażowych i zwiększamy zaangażowanie handlowców poprzez grywalizację. Menadżerowie zespołów sprzedażowych w czasie rzeczywistym otrzymują dostęp do informacji zwrotnej na temat skuteczności działań handlowców i zadowolenia klientów. Ponadto, inteligentny silnik Sellions pozwala kilkoma kliknięciami wprowadzać w życie procesy omnichannel.

Jesteśmy dostawcą rozwiązań do wsparcia sprzedaży. Jedynym wśród 50 najszybciej rosnących spółek technologicznych z 18 państw Europy Środkowej w 2020 roku, według Deloitte.

Nasza platforma została uznana za jedno z czterech najlepszych rozwiązań do wsparcia sprzedaży dla korporacji wg raportu “Enterprise Tech Poland. Technologie, które zmieniają korporacje”.

Wysoka elastyczność pozwoliła Sellions błyskawicznie odpowiedzieć na kryzys spowodowany pandemią Covid-19.

Pod patronatem Ministerstwa Rozwoju uruchomiliśmy kampanię Wspieramlokalnie.pl, która pomagała lokalnym przedsiębiorcom zachować płynność finansową. 

Sellions budujemy na wartościach,
którymi sami kierujemy się na co dzień.

Przejrzystość

Działamy transparentnie i rzetelnie wykonujemy swoją pracę.

Zaangażowanie

Dbamy o wysoką jakość komunikacji, codziennie pracując nad rozwiązaniami, które skutecznie wspierają biznes naszych klientów.

Rozwój

Kiedy nie idziesz do przodu, cofasz się! Dlatego nieustannie pozyskujemy nową wiedzę, aby rosnąć jako zespół i zapewniać klientom najwyższy standard obsługi.

Firma powstała w 2013 roku z inicjatywy Wojciecha Mikuckiego (CEO) oraz Piotra Trentowskiego (CTO). Od 2019 roku udziałowcem Sellions jest Frans-Willem de Kloet, były prezes UPC Polska.

Wojciech Mikucki-Wituszyński

CEO Sellions

Piotr Trentowski

CTO Sellions

Piotr Maciejewski

Delivery Manager

Sebastian Dziuban

Product Owner 

Jacek Kisielak

Project Manager

Anna Beć

Project Manager

Weronika Nowak-Kawalec

Communication & Marketing Manager

Zbigniew Giska

Analytics Team Leader

Katarzyna Dziurdziak

Sales & Marketing Specialist

Magdalena Bratejko

HR & Communication Specialist

Wojciech Nawerski

Test Team Leader

Damian Spaczyński

Dev Team Leader

Maciej Gańko

Dev Team Leader

Dołącz do Sellions

Rozwijaj się w innowacyjnym zespole nastwionym na jakość.

Skontaktuj się z nami!

Oddzwonię szybko i wytłumaczę Ci, jak platforma Sellions pomoże zadbać o Twoich potencjalnych klientów i zwiększy przychody firmy.

Katarzyna Dziurdziak

Sales & Marketing Specialist

Dziękujemy, za kontakt!

Wkrótce oddzwonimy. Do usłyszenia!