sellionslogo

O firmie

Automatyzujemy zarządzanie procesem leadowym

Usługi kierujemy przede wszystkim do zespołów sprzedaży w firmach z branż tj. FMCG, telekomunikacja, farmacja oraz ubezpieczenia.

Jesteśmy ponad 40-osobowym zespołem specjalistów. Każdego dnia dbamy o efektywną automatyzację sprzedaży naszych klientów.

Automatyzujemy zarządzanie procesem leadowym, optymalizujemy lejek zakupowy wg reguł klienta, zapewniamy wsparcie w czasie wizyt sprzedażowych i zwiększamy zaangażowanie handlowców poprzez grywalizację. Menadżerowie zespołów sprzedażowych w czasie rzeczywistym otrzymują dostęp do informacji zwrotnej na temat skuteczności działań handlowców i zadowolenia klientów. Ponadto, inteligentny silnik Sellions pozwala kilkoma kliknięciami wprowadzać w życie procesy omnichannel.

Jesteśmy dostawcą rozwiązań do wsparcia sprzedaży. Jedynym wśród 50 najszybciej rosnących spółek technologicznych z 18 państw Europy Środkowej w 2020 roku, według Deloitte.

Nasza platforma została uznana za jedno z czterech najlepszych rozwiązań do wsparcia sprzedaży dla korporacji wg raportu “Enterprise Tech Poland. Technologie, które zmieniają korporacje”.

Wysoka elastyczność pozwoliła Sellions błyskawicznie odpowiedzieć na kryzys spowodowany pandemią Covid-19.

Pod patronatem Ministerstwa Rozwoju uruchomiliśmy kampanię Wspieramlokalnie.pl, która pomagała lokalnym przedsiębiorcom zachować płynność finansową. 

Sellions budujemy na wartościach,
którymi sami kierujemy się na co dzień.

Przejrzystość

Działamy transparentnie i rzetelnie wykonujemy swoją pracę.

Zaangażowanie

Dbamy o wysoką jakość komunikacji, codziennie pracując nad rozwiązaniami, które skutecznie wspierają biznes naszych klientów.

Rozwój

Kiedy nie idziesz do przodu, cofasz się! Dlatego nieustannie pozyskujemy nową wiedzę, aby rosnąć jako zespół i zapewniać klientom najwyższy standard obsługi.

Firma powstała w 2013 roku z inicjatywy Wojciecha Mikuckiego (CEO) oraz Piotra Trentowskiego (CTO). Od 2019 roku udziałowcem Sellions jest Frans-Willem de Kloet, były prezes UPC Polska.

Wojciech Mikucki-Wituszyński

CEO Sellions

Piotr Trentowski

CTO Sellions

Piotr Maciejewski

Delivery Manager

Anna Beć

Project Manager

Jacek Kisielak

Project Manager

Zbigniew Giska

Analytics Team Leader

Sebastian Dziuban

Product Owner 

Katarzyna Dziurdziak

Sales & Marketing Specialist

Magdalena Bratejko

HR & Communication Specialist

Maciej Gańko

Dev Team Leader

Damian Spaczyński

Dev Team Leader

Dołącz do Sellions

Rozwijaj się w innowacyjnym zespole nastwionym na jakość.

Skontaktuj się z nami!

Oddzwonię szybko i wytłumaczę Ci, jak platforma Sellions pomoże zadbać o Twoich potencjalnych klientów i zwiększy przychody firmy.

Katarzyna Dziurdziak

Sales & Marketing Specialist

Dziękujemy, za kontakt!

Wkrótce oddzwonimy. Do usłyszenia!