Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Zdanie sprzętu (obiegówka)

 1. Przełożony pracownika, który opuszcza firmę, wybiera z listy pracowników w aplikacji Sellions osobę, której dotyczy zdanie sprzętu.
 2. Aplikacja Sellions odczytuje z repozytorium sprzętu informację, jakie sprzęty powinien zdać pracownik.
 3. Aplikacja Sellions wysyła Pracownikowi powiadomienie z listą sprzętu do zdania oraz linkami do formularzy potwierdzających zdanie danego sprzętu przez pracownika.
 4. Jeśli Pracownik nie potwierdzi zdania sprzętu w określonym czasie, wysyłane jest do Przełożonego pracownika powiadomienie z informacją o opóźnieniu.
 5. Po potwierdzeniu przez Pracownika, że zdał on sprzęt, Zespół weryfikacyjny właściwy dla odpowiedniego rodzaju sprzętu dostaje powiadomienie o nowym sprzęcie do weryfikacji.
 6. Wskazany powyżej zespół wypełnia informację o stanie sprzętu, otrzymanego od klienta i wykonanych czynnościach serwisowych.
 7. Po weryfikacji całego sprzętu, jaki pracownik powinien dostarczyć, Przełożony pracownika dostaje informację, że cały sprzęt został zdany.

Kategoria Administracja

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces