Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Zamówienie materiału ekspozycyjnego

 1. Opiekun danego punktu sprzedaży składa zamówienie materiału ekspozycyjnego, wskazując w którym punkcie sprzedaży powinien on zostać wstawiony oraz o który z materiałów ekspozycyjnych chodzi.
 2. Aplikacja Sellions przekazuje do Przełożonego zadanie na akceptację wstawienia wybranego materiału ekspozycyjnego w danym danym punkcie sprzedaży.
 3. Jeśli Przełożony nie zrealizuje przydzielonego mu zadania w wymaganym czasie, aplikacja Sellions wyśle mu przypomnienie.
 4. Po tym jak Przełożony zaakceptuje wstawienie materiału ekspozycyjnego, aplikacja Sellions zapisuje w bazie danych informację na temat, razem z aktualizacją wysokości budżetu merchandising’owego, przeznaczonego na dany punkt sprzedaży.
 5. Aplikacja Sellions kieruje do Działu Logistycznego zadanie na dostawę materiału ekspozycyjnego do wskazanego punktu sprzedaży.
 6. Po potwierdzeniu dostawy przez Pracownika Działu Logistycznego, aplikacja Sellions wysyła powiadomienie na ten temat do Opiekuna danego punktu sprzedaży oraz zamyka zlecenie.

Kategoria Retail

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces