Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Wydanie samochodu pracownikowi

 1. Po zatrudnianiu nowego pracownika, Przełożony Nowego Pracownika wypełnia wniosek o wydanie samochodu służbowego Nowemu Pracownikowi, określając m.in. kategorię samochodu, jaki powinien otrzymać Nowy Pracownik.
 2. Wniosek jest kierowany do akceptacji przez Dyrektora ds. Floty Samochodowej.
 3. Jeśli wniosek zostaje zaakceptowany, Pracownik Działu Floty dostaje zadanie na przygotowanie samochodu dla Nowego Pracownika.

  • Jeśli wniosek nie zostanie zaakceptowany, Przełożony Nowego Pracownika dostaje informację o odrzuceniu wniosku, wraz z uzasadnieniem.

 4. Po przygotowaniu samochodu przez Pracownika Działu Floty, Przełożony Nowego Pracownika dostaje powiadomienie na ten temat, a Nowy Pracownik otrzymuje mailem instrukcje dotyczące odbioru samochodu.
 5. Jeśli Pracownik Działu Floty nie przygotuje samochodu w wymaganym czasie, powiadomienie z informacją na ten temat jest wysyłane do Dyrektora ds. Floty Samochodowej.
 6. Pod odbiorze samochodu, Pracownik Działu Floty zamyka zlecenie.

Kategoria Administracja

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces