Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Przygotowanie wyceny

 1. Przedstawiciel Handlowy tworzy w aplikacji Sellions zlecenie dla Zespołu Technicznego na przygotowanie wyceny, podając w szczegółach zlecenia informacje i dokumenty uzyskane do tej pory od Klienta.
 2. Aplikacja Sellions przekazuje zlecenie do Zespołu Technicznego.
 3. Jeżeli Zespół Techniczny nie podejmie zlecenia w wyznaczonym czasie, aplikacja Sellions wysyła do Kierownika Zespołu Technicznego powiadomienie na ten temat.
 4. Po tym jak Pracownik Działu Technicznego przypisze zlecenie do siebie, aplikacja Sellions wyświetla mu formularz z informacjami do uzupełnienia w ramach wyceny.
 5. Jeśli Pracownik Działu Technicznego nie przygotuje wyceny w wymaganym czasie, aplikacja Sellions wysyła mu przypomnienie na ten temat.
 6. Po tym jak Pracownik Działu Technicznego przygotuje wycenę i doda ją do zlecenia, aplikacja Sellions przekazuje dokumenty do Przedstawiciela Handlowego i zamyka zlecenie.

Kategoria Sprzedaż

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces