Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Proces leadowy

 1. Proces leadowy rozpoczyna się, gdy Potencjalny Klient (Lead) wypełnia formularz kontaktowy na stronie internetowej, wskazując jakiego rodzaju produkt lub usługa jest dla niego interesująca.
 2. Aplikacja Sellions przekazuje Lead’a do Zespołu Handlowego wyspecjalizowanego w sprzedawaniu w wskazanych produktów lub usług.
 3. Jeżeli Zespół Handlowy nie podejmie Lead’a w wyznaczonym czasie, aplikacja Sellions wysyła do Kierownika Zespołu Handlowego powiadomienie na ten temat.
 4. Po tym jak Przedstawiciel Handlowy przypisze Lead’a do siebie, aplikacja Sellions wyświetla mu formularz z informacjami do pozyskania w czasie wstępnej rozmowy telefonicznej w celu kwalifikacji szansy sprzedażowej.
 5. Jeśli Przedstawiciel Handlowy nie skontaktuje się z Lead’em w wymaganym czasie, aplikacja Sellions odbiera mu Lead’a i umieszcza go z powrotem w puli szans sprzedażowych do podjęcia przez dowolnego handlowca w zespole.
 6. Jeżeli w wyniku pozyskanych informacji Lead zostanie zakwalifikowany do dalszego procesowania, aplikacja Sellions wystawia Przedstawicielowi Handlowemu zadanie na spotkanie z Potencjalnym Klientem i zarządza dalszą obsługą przedsprzedażową.

Kategoria Sprzedaż

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces