Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Preonboarding

 1. Rekruter dodaje w aplikacji Sellions podstawowe informacje na temat Kandydata, dla którego powinien rozpocząć się preonboarding, ponieważ zdecydował się przyjąć ofertę pracy:
  1. Imię i nazwisko,
  2. Numer telefonu,
  3. Adres mailowy.
 2. Na adres mailowy Kandydata wysyłana jest lista kontrolna z dokumentami do przekazania i innymi zadaniami do zrobienia przez Kandydata, aby mógł on podjąć pracę.
 3. Każda pozycja na liście jest linkiem do formularza, umożliwiającego podanie odpowiednich danych (np. danych osobowych), wgranie dokumentów (np. skan umowy) lub potwierdzenia, że określona czynność została wykonana (np. umowa została wysłana tradycyjną pocztą).
 4. Wszystkie osoby zaangażowane w preonboarding mają na bieżąco dostęp do informacji przekazanych przez Kandydata.
 5. Jeżeli Kandydat spóźnia się z przekazaniem określonych dokumentów lub informacji, aplikacji Sellions automatycznie wysyła przypomnienia do niego, a jeżeli są one nieskuteczne, również do osób po stronie HR.
 6. Po uzupełnieniu wszystkich danych przez Kandydata, Zespół HR otrzymuje powiadomienie o zakończeniu preonboardingu i może pobrać dane i dokumenty uzupełnione przez Kandydata.
Kategoria HR

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces