Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Rozwiązywanie umów o pracę

 1. Otrzymanie wypowiedzenia jednostronnego lub decyzja o rozwiązaniu Umowy.
 2. Pracownik otrzymuje zlecenie zakończenia współpracy z danym pracownikiem. Dział HR weryfikuje umowę i okres wypowiedzenia oraz czy rozwiązanie jest za porozumieniem stron.
 3. System zakłada zlecenie do pracowników administracji w celu przyjęcia sprzętu przez danego pracownika z informacjami o urządzenia, które obecnie przypisane.
 4. System zakłada zlecenie do pracowników bezpieczeństwa IT w celu odebrania dostępów i zabezpieczenia danych.
 5. System zakłada zlecenie do pracowników bezpieczeństwa informacji w przypadku chęci bycia zapomnianym.
 6. System zakłada zlecenie do pracowników floty w celu odbioru auta służbowego.
 7. Pracownik otrzymuje mail z instrukcją i linkiem do formularza karty obiegowej (lub załącznikiem dokumentu karty obiegowej) oraz terminami realizacji wszystkich tych prac wraz z informacjami o ew. urlopie.
 8. W przypadku rozliczenia się z danym działem pracownik odznacza na formularzu tę akcję, zaś pracownik danego działu po swojej stronie w zleceniu potwierdza ten stan. Obie informacja są zapisywane przy formularzu karty obiegowej.
 9. W momencie otrzymania przez pracownika HR powiadomienia o zakończeniu procesowania karty obiegowej (lub otrzymaniu podpisanej karty obiegowej Dział HR odznacza zakończenie). Pracownik HR weryfikuje kompletność formularza karty obiegowej drukuje i podpisuje dokument, następnie załącza skan przy formularzu i zamyka zgłoszenie.

Kategoria HR

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces