Wybierz procesy biznesowe i zbuduj silnik operacyjny dla Twojej firmy

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Sellions. Nasi eksperci bezpłatnie dopasują je do Twoich potrzeb. Nie widzisz procesów, jakich szukasz? Daj nam znać, a ułożymy je dla Ciebie. Możesz zrobić to też samodzielnie w naszym edytorze no-code.

Analiza wykonalności

 1. Analiza wykonalności projektu rozpoczyna się, gdy Pracownik Działu Obsługi Klienta tworzy w aplikacji Sellions zlecenie na analizę projektu, opisanego przez Klienta.
 2. Aplikacja Sellions przekazuje zlecenie do Zespołu Technicznego.
 3. Jeśli Zespół Techniczny nie podejmie zlecenia w wymaganym czasie, aplikacja Sellions wysyła powiadomienia do Kierownika Zespołu Technicznego.
 4. Pracownik Zespołu Technicznego, który podejmuje zlecenie, weryfikuje wykonalność projektu, zgodnie z listą kontrolną, wyświetloną w aplikacji Sellions.
 5. Po weryfikacji wykonalności przez Pracownika Zespołu Technicznego, aplikacja Sellions przekazuje informacje o ukończeniu weryfikacji do Pracownika Dział Obsługi Klienta.
 6. Pracownik Działu Obsługi pobiera dokumenty przygotowane przez Pracownika Zespołu Technicznego, po czym aplikacja Sellions zamyka zlecenie.

Kategoria Techniczne

Przetestuj proces

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Proces