Dołącz do zespołu Sellions i przekonaj się, że praca z nami to niesamowita przygoda

Support Consultant

Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i wyślij nam swoją aplikację. Mam nadzieję, że już niedługo się usłyszymy 🙂

Magdalena Bratejko

HR Specialist

O stanowisku:

Jako Support consultant staniesz się częścią Sellions Support Center i wraz z rosnącym doświadczeniem oczekujemy, że będziesz mieć realny wpływ na jej funkcjonowanie i rozwój. Będziesz odpowiedzialny za II i III linię wsparcia naszych rozwiązań IT (umieszczonych na chmurze AWS) dla wszystkich klientów Sellions – pilnowanie realizacji obsługi zgłoszeń w ramach SLA.
W codziennych wyzwaniach przyda Ci się chłodna głowa, zdrowy rozsądek, analityczny umysł, odwaga w podejmowaniu decyzji, transparentność i komunikatywność (cykliczny kontakt z klientami via e-mail i telefon). Przydatne będzie również doświadczenie w testowaniu aplikacji www oraz mobile, czy w testach integracyjnych.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • obsługa kontaktu mailowego lub telefonicznego, cykliczne raportowanie,
  • obsługa zgłoszeń klienta (JIRA),
  • diagnozowanie problemów z aplikacjami WWW oraz mobile, ocena zasadności zgłoszenia, zebranie danych niezbędnych do rozwiązania problemu, kierowanie zgłoszeń do odpowiedniej jednostki w celu dalszej obsługi,
  • analiza danych systemowych,
  • odtworzenie problemu na środowisku testowym,
  • dbanie o sprawne procesowanie zgłoszeń przez wszystkie zaangażowane osoby (analitycy, testerzy, programiści).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub student ostatnich lat) – preferowane techniczne lub absolwent technikum informatycznego,
  • wysokich zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych,
  • znajomości JIRA, Confluence, mile widziana znajomość AWS,
  • komunikatywności, skrupulatności, dokładności i umiejętności dokumentowania,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury fachowej,
  • mile widziana umiejętność tworzenia zapytań sql, praca z postman, REST api,
  • mile widziana znajomość podstaw programowania obiektowego (optymalnie Java).

Z naszej strony otrzymasz:

  • pełne wsparcie zespołu podczas procesu onboardingu, jak i po nim,
  • płaską strukturę i świetną atmosferę w zespole,
  • możliwość pracy z biura lub z domu,
  • budżet na książki i potrzebne szkolenia,
  • wyjazdy i imprezy integracyjne

Rekrutacja przebiega u nas w trzech prostych krokach:

1. Telefon od naszej rekruterki Magdy
2. Spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym (w biurze lub online)
3. Ustalenie warunków z CEO

    Rozwijaj się w innowacyjnym zespole nastawionym na jakość

    *-pola obowiązkowe